Kurs lutowania ONLINE

Toten Serwis Polska

lutownica online

Naucz się lutować SMD i PTH

Poznaj tajniki lutowania dzięki naszym materiałom video.
Dowiedz się jakich temperatur używać do lutowania.

Nasze pozostałe kursy lutowania:

Szkolenie z montażu powierzchniowego (SMT) oraz przewlekanego (THT) dla pracowników zajmujących się produkcją i serwisowaniem urządzeń elektronicznych. Program ten został zaprojektowany w celu zapewnienia uczestnikom dogłębnego zrozumienia zasad prawidłowego montażu elementów SMD i PTH. Ćwiczenia z lutowania zapewnią uczestnikom praktyczne umiejętności, które można natychmiast zastosować w codziennej pracy. [czytaj więcej…]

Nauka precyzyjnego lutowania SMD w ramach usług naprawy telefonów komórkowych. Szkolenie obejmuje precyzyjne lutowanie przy użyciu gorącego powietrza i lutownicy oraz wymianę układów BGA w telefonach komórkowych. Ponadto program zawiera lutowanie na elastycznych taśmach – flex cable. Zapewniamy, że szkolenie to zwiększy Twoje umiejętności z zakresu napraw telefonów komórkowych oraz innych urządzeń GSM. [czytaj więcej…]

Oferujemy profesjonalne szkolenie z obsługi stacji lutowniczych BGA-IR. W ramach szkolenia zapewniamy praktyczne ćwiczenia z montażu układów BGA oraz reballingu. Szkolenie jest odpowiednie dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie systemów opartych na technologii SMT lub dla zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w zakresie zaawansowanych technik lutowniczych. [czytaj więcej…]

Filip
Filip
2024-02-05
polecam
Marta Katafiasz
Marta Katafiasz
2024-02-01
Witam serdecznie;) Chciałbym podzielić się moją opinią o firmie. Jest to naprawdę solidna i rzetelna firma. Miałam telefon w naprawie naprawdę stanął Pan na wysokości zadania;). Telefon działa sprawnie i bez zarzutu. Miałam go u innych fachowców, którzy naprawdę wymyślali, kręcili itp. A Pan od razu bez ściemniania wszystko przedstawił i zrobił jak należy. Naprawdę polecam!!!!!
Dominika
Dominika
2024-01-30
Można powiedzieć, że laptopy śmigają jak nowe. Usługa wykonana w szybkim terminie, w niewygórowanej cenie, wszystko rzeczowo wyjaśnione. Jak najbardziej polecam! 🙂
Dawid Chmielewski
Dawid Chmielewski
2024-01-09
Bardzo polecam Pana Pawła jako trenera i szkoleniowca super podejście oraz profesjonalne przekazanie wiedzy jak i pokaz umiejętności nabytych przez lata .Duże doświadczenie w zakresie elektroniki . Ciekawe lekcje duża różnorodność tematów samego szkolenia ,a sam Pan Paweł jest miły i wymagający co jest ogromna zaleta 🙂 Oby tak dalej ^^ Pozdrawiam.
Paweł Jabłecki
Paweł Jabłecki
2023-10-12
Bardzo polecam szkolenia przeprowadzane przez Pawła, ogromna wiedza i doświadczenie oraz ogromne umiejętności przekazywania wiedzy. Szkolenie przygotowane i przeprowadzone wzorowo.
Marcin Berliński
Marcin Berliński
2023-10-12
Polecam szkolenia u Pana Pawła, świetnie prowadzi szkolenia z lutowania, wykazuje ogromne zaangażowanie i posiada ogromną wiedzę z tej dziedziny. Pan Paweł był profesjonalnie przygotowany do szkolenia, posiadał wiele materiałów do ćwiczeń praktycznych. Będę polecał.
Magdalena Pędzińska
Magdalena Pędzińska
2023-10-10
Bardzo polecam tę firmę i trenera. Szkolenie z lutowania przeprowadzone przez Pana Pawła w sposób bardzo profesjonalny i zachęcający uczestników przez cały czas do dużego zaangażowania w podnoszenie swoich umiejętności. Bardzo dobry kontakt szkoleniowca z uczestnikami, wzorowe przygotowanie i elastyczne podejście do tematu lutowania w zależności od potrzeb i poziomu umiejętności kursantów. Poza tym punktualność, pozytywna postawa, ogromne zaangażowanie, bardzo dobra organizacja szkolenia i bardzo dużo ćwiczeń praktycznych. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z oferty szkoleniowej Pana Pawła.
Robert Gruberski
Robert Gruberski
2023-10-01
Bardzo polecam szkolenia przeprowadzane przez Pawła, ogromna wiedza i doświadczenie oraz ogromne umiejętności przekazywania wiedzy. Szkolenie przygotowane i przeprowadzone wzorowo. Jeżeli potrzebujesz szybko nauczyć się lutowania, szkolenie prowadzone przez Pawła jest bardzo dobrym wyborem. Potrzebowałem szybko uzupełnić wiedzę, nie miałem czasu na szukanie w Internecie i popełnianie błędów, decyzja o organizacji indywidualnego szkolenia była strzałem w dziesiątkę. Wiedza i praktyka uzyskana na szkoleniu pozwolą mi samodzielne wykonania skomplikowanych montaży. Teraz pozostaje tylko praktykować i nabierać doświadczenia. Jeszcze raz dziękuję za szkolenie i polecam w 100%!
Gabriel Jung
Gabriel Jung
2023-09-14
Wszystko profesjonalnie zrealizowane
Patryk Owedyk
Patryk Owedyk
2023-08-26
Polecam śmiało, telefon jak i laptop naprawiony w ekspresowym tempie i niewygórowana cena. Na pewno tam jeszcze wrócę.

 

rezerwacja terminów szkoleń: totenserwis@gmail.com

serwis komputerowy: tel. 724 474 332