Stacja hot-air za 100 zł. Czy warto kupić?

Głównym czynnikiem, decydującym o wyborze naszych pierwszych narzędzi bez wątpienia jest ich cena.  W sklepach oferujących stacje lutownicze zazwyczaj jest ich ogromny wachlarz. Od tych najtańszych, po stacje bardziej „profesjonalne”, których cena nierzadko przekracza granice tysiąca złotych. Podczas zakupu warto jednak zachować zdrowy rozsądek i zadać sobie pytanie, czy naprawdę warto wydawać tysiąc złotych na stacje hot-air?

pieniądze

To zależy...

Wszystko zależne jest od ilości godzin w ciągu dnia, w których korzystamy z naszej stacji. W przypadku nie przekraczania 4 – 5 godzin dziennie, odpowiedź jest prosta – Nie warto.

czas
tani hot air

W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem może okazać się kolba hot-air  Yihua 8858-l. Hot-air ten charakteryzuje się znakomitym stosunkiem jakości do ceny i nie odstaję praktycznie niczym od droższych zamienników. Stacja wykonana jest solidnie, posiada płynną regulacje temperatury oraz czujnik odpowiedzialny za jej wierny odczyt. Do stacji bez problemu znajdziemy akcesoria w postaci dysz, które są uniwersalne dla produktów z tego segmentu. Kolejną rzeczą na plus tego urządzenia jest jego rozmiar, który umożliwia bezproblemowe przenoszenie stacji. Kolba świetnie spisuje się przy pracy nie przekraczającej ~ 5 godzin dziennie, a zatem jest idealnym rozwiązaniem dla większości serwisów oraz osób pracujących w terenie. Yihua 8858-l to naszym zdaniem najlepszy wybór dla osób oczekujących zachowania wysokiej jakości bez ponoszenia zbędnych kosztów. Cena stacji waha się, w zależności od dostawcy od 100 do 150 zł.